Başa Dön
neredeyiz

Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

2007 yılından itibaren sektördeki tecrübesini 2014 yılında Eyra markası ile kurumsallaştıran otomobil, mobilya, ambalaj, plastik, tekstil ve emprime sektöründeki müşterilerinin ve diğer üreticilerin solvent bazlı hammadde, sprey permanent yapışkan, tekstil yapıştırıcıları, silikon kalıp ayırıcı, fren balata temizleyici, leke ilaçları ve diğer yardımcı ara kimyasal maddeler müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Selülozik tiner, Sentetik tiner, Likit permanent yapışkan, Sprey permanent yapışkan, Silikon kalıp ayırıcı ve diğer yardımcı kimyasal gruplar ile her zaman hammadde ve özel formülasyonlarda tüketicilerine üretip hizmet vermektedir.
 
Kalite Politikamız,
 
Kalitemizi her zaman ön planda tutarak koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almak, güvenilirlik, kalite ve uygun fiyat politikasıyla hatasız ve verimli hizmet sunmaktadır.
 
Misyonumuz,
 
Eyra Kimya olarak, müşterilerimizin isteklerini karşılayabilecek ürün ve hammaddeleri doğru ve ekonomik olarak müşterilerimize sunmak ve memnuniyetlerini sağlamaktır.Para kazanmanın ötesinde güven kazanmak birlikte yol alabilmektir.
 
Vizyonumuz,
 
Müşterilerimizin her zaman ilk seçeneği olmak için dürüstlük, eşitlik, güven, doğruluk gibi kişisel değerlerimizi ön plana çıkartmak kaliteli bir hizmet ve doğru tespitlerle hem yurtiçi hem yurtdışında ki firmalara hizmt vererek firmamızı daha ileriye taşımaktır.

Yeniliklerden haberdar olun!